TŘÍDY

KUŘÁTKA

Tady poznáváme nové kamarády, nové prostředí. Učíme se společně si hrát. Trénujeme oblékání, stolování, hygienické návyky.

BERUŠKY

Už jsme si zvykli na nové kamarády, nenacvičujeme pouze básničky a písničky, ale také tvoříme každý měsíc se samotvrdnoucí hmotou a výrobek si můžeme odnést domů. Kdo chce, může chodit do tanečního kroužku s p. uč. Verunkou, seznámit se s angličtinou a v zimě se naučit lyžovat v Hlubočkách.

SLUNÍČKA

Začínáme se připravovat na školu, protože jsme velcí školáci. Kromě angličtiny a lyžování, chodíme na zimní stadion na in-line brusle a taky se můžeme naučit plavat. Tancování máme také, ale s p. uč. Barunkou, kde nacvičíme taneček a předvedeme ho na jaře, v městském domě na každoroční taneční akci pro děti.

MATEŘSKÁ ŠKOLA PŘEROV

Lešetínská 5
750 02, Přerov I-Město

Telefon: +420 581 210 524
Mobil: +420 723 330 582

IČ 4955887

Zřizovatel:
STATUTÁRNÍ MĚSTO PŘEROV
Bratrská 34, Přerov I-Město

Mateřská škola Lešetínská 2019 © Všechna práva vyhrazena.